Erdek Belediyesi 66 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Erdek Belediyesi 66 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Erdek Belediyesi kamu personeli alımı yapacak. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Bandırma Hizmet Merkezi tarafından yayınlanan ilana göre Erdek Belediyesinde görev yapmak üzere 28 kamu işçisi alınacak. İstihdam edilecek olan işçilerden 28’i daimi statü altında, 38’i geçici olarak çalışacak ve temizlik işçisi olarak görev yapacaklar. Başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizde yer alıyor.

Erdek Belediyesi 66 kamu personeli alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların en a ilköğretim mezunu olmaları gerekiyor. İşe alınacak işçiler cadde, sokak ve park gibi alanların temizliğinde görev alacaklar. Adayların çöp toplama personel eğitim belgesine sahip olmaları ve bu belgeyi başvuru sırasında ibraz edebilmeleri şartı aranıyor. İlanda herhangi bir KPSS şartı belirtilmiyor.

Erdek Belediyesi 66 personel alımına başvurular 28 Mart ile 6 Nisan 2017 tarihleri arasında alınacak. Bu süreler arasında adayların İŞKUR aracılığıyla başvuru yapmaları gerekiyor. Başvurular Bandırma Merkezine şahsen ya da İŞKUR sistemi ile internet ortamından yapılacak. KPSS şartı olmadığı için adaylar kura çekimi asil ve yedek adayları belirleyecek. Erdek Belediyesi 28 daimi işçi kamu personeli alımı ilanına ulaşmak için TIKLAYINIZ. Erdek Belediyesi 38 geçici işçi alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

Kaynak: Erdek Belediyesi 66 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir