İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı

İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı

İş Bankası’nın Genel Müdürlük bölümlerinin, yurtiçi, yurtdışı şubelerinin ve yönetimini kontrol ettiği iştiraki olan kuruluşlarının denetiminde görevlendirilmek üzere Müfettiş Yardımcıları alınacaktır. Başvurular 28 Mart-29 Mayıs 2017 tarihleri arasında kabul edilecektir. Sınavın ilk aşaması 10 Haziran 2017 tarihinde gerçekleştirilecektir.

Başvuru koşulları şunlardır:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek, aşağıda yer alan yabancı dil seviye tespit sınavlarından asgari olarak belirtilen sonuçları elde etmiş ve bu durumu başvuru süresinin sonu olan 29 Mayıs 2017 tarihine kadar aşağıdaki ilan metninde yer alan e-posta adresine ulaştıracağı sertifika ya da internet üzerinden temin edilen sonuç belgesiyle belgeleyebilmek. (İletilecek sertifika muhtemel işe başlama tarihi olan 14 Ağustos 2017 itibarıyla da geçerli olmalıdır.)

Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (10 Haziran 1987 ve sonrasında doğanlar başvurabileceklerdir.)

Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış ya da en erken 2017 yılı Aralık ayına kadar erteletmiş olmak. (Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 14 Ağustos 2017 tarihi itibarıyla terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.)

Üniversitelerin en az 4 yıl süreyle eğitim veren fakültelerinin ya da en az 4 yıl süreyle eğitim veren yüksekokulların aşağıda belirtilen bölümleriyle bunların yetkili makamlarca tanınmış, Türkiye ve yabancı ülkelerdeki eşleniklerinin birinden mezun olmak. (Bu kapsamda, en geç 1 Ağustos 2017 tarihinde mezun olup bu durumu aynı tarih itibarıyla belgeleyebilmek gerekmektedir.)

Aşağıdaki resimde yer alan yıldızla işaretli (*) söz konusu bölümlerden mezun kişilerin başvuruları; işletme, iktisat, ekonomi, maliye, bankacılık ve  dengi dallarında yüksek lisans yapmış olmaları ya da aşağıda yer verilen sertifikalardan birine  sahip olmaları şartıyla kabul edilecektir.

Daha önce Bankamızın yaptığı sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında ve/veya daha önce gerçekleştirilen Uzman Yardımcılığı ile Müfettiş Yardımcılığı sınavının değerlendirme merkezi aktiviteleri aşamasında başarısız sayılmamış olmak.

Daha önce yapılan Müfettiş Yardımcılığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak. Sağlık durumu seyahat etmeye ve başvuru yaptığı işte çalışmaya elverişli olmak. (Bu durum, sınavı kazananlardan istenecek tam teşekküllü bir hastaneden alınmış sağlık kurulu raporuyla belgelendirilecektir.)

Kamu haklarından yoksun bulunmamak. Affa uğramış olsa bile herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak. Resmi dairelere, kurum ya da kuruluşlara mecburi hizmet yükümlülüğü altında bulunmamak gerekiyor. İlan metni için TIKLAYINIZ.

is-banksi-boolumler.jpg

Kaynak: İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir