Konya Cihanbeyli SYDV Muhasebeci ve İnceleme görevlisi alımı yapacak

Konya Cihanbeyli SYDV Muhasebeci ve İnceleme görevlisi alımı yapacak

Konya Cihanbeyli SYDV muhasebeci ile sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı gerçekleştirecek. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ASPB tarafından yayımlanan kamu personeli alımı ilanına göre Konya’nın Cihanbeyli ilçesi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfına muhasebeci ile sosyal yardım ve inceleme görevlisi olmak üzere 2 personel alımı yapılacak.

Konya Cihanbeyli SYDV kamu personeli alımı kapsamında yapılacak Muhasebeci unvanı için başvuru yapacak olan adayların İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin Muhasebe, Maliye, İşletme ve İktisat bölümlerinin birisinden mezun olması gerekiyor.  Başvuruda bulunacak olan adayların KPSS P3 Puan türünden en az 60 puan almış olması ve en az 2 yıl bir işyerinde muhasebeci olarak görev yaptığını belgelendirmesi gerekiyor.

Konya Cihanbeyli SYDV sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için başvuru yapacak olan adayların ise; İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri bölümleri, sosyoloji, psikoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, halkla ilişkiler, iletişim ve sosyal hizmetler gibi bölümlerin birinden mezun olması gerekmektedir. Adayların 2015-2016 KPSSP3 puan türünden en az 60 puan alması gerekiyor.

Cihanbeyli sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı personel alımı ile alakalı başvurular 9 Mart 2017 tarihine kadar devam edecek. Son evrak teslim tarihi ise; 14 Mart 2017 olarak belirtildi. Aşağıda bulunan bağlantıdan alım için başvuru yapabilir aşağıda bulunan ilan metni ile detaylara erişebilirsiniz. Başvuru için TIKLAYINIZ.

cihanbeyli-sydv-personel-alimi.jpgcihanbeyli-sydv-personel-alimi-001.jpg

Kaynak: Konya Cihanbeyli SYDV Muhasebeci ve İnceleme görevlisi alımı yapacak Mart 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir