MSB NATO POL Tesisleri Lise Mezunu 11 Kamu Personeli Alıyor

MSB NATO POL Tesisleri Lise Mezunu 11 Kamu Personeli Alıyor

Milli Savunma Bakanlığı MSB Akaryakıt İkmal ve NATO POL Teslisleri İşletme Başkanlığı tarafından kamu personeli alımı yapılacak. Devlet Personel Başkanlığınca yayınlanan ilanda MSB Akaryakıt İkmal ve NATO POL Teslisleri İşletme Başkanlığı kadrolarında daimi olarak istihdam edilmek üzere 11 kamu personeli alınacağı belirtildi.

MSB Akaryakıt İkmal ve NATO POL Teslisleri İşletme Başkanlığı personel alımına lise ve dengi okul mezunu adaylar başvuru yapabilecekler. Kadro dağılımı 3 teknisyen, 3 şoför ve 5 kalifiye işçi olarak açıklandı. Şoför alımına başvuru yapabilmek için lise mezunu olmak, C, D ya da E sınıfı ehliyet ile SRC-5 belgesine sahip olmak gerekiyor.

Teknisyen ve kalifiye işçi alımlarına lise ve dengi okulların Elektrik-Elektronik ve Motor bölümlerinden mezun olan adaylar başvurabilecek. Ayrıca, çok tehlikeli işyerlerinde ve vardiyalı işlerde çalışmasında engeli bulunmamak şartı ilanda yer alıyor. MSB Akaryakıt İkmal ve NATO POL Teslisleri İşletme Başkanlığı personel alımı son başvuru tarihi 27 Mayıs 2017 olarak ilan edildi. İlan metni için TIKLAYINIZ.

Kaynak: MSB NATO POL Tesisleri Lise Mezunu 11 Kamu Personeli Alımı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir