Sivas Gemerek SYDV Büro Personeli Alımı Yapacak

Sivas Gemerek SYDV Büro Personeli Alımı Yapacak

Sivas Gemerek SYDV kamu personeli alımı gerçekleştirecek. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre Sivas’ın Gemerek İlçesinde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma Vakfı (Gemerek SYDV) büro görevlisi unvanında personel alımı gerçekleştirecek. Alım ile alakalı detaylı bilgiyi, aşağıda bulunan ilan metni çözümlemesi üzerinden edinebilirsiniz.

SİVAS SEMEREK SYDV PERSONEL ALIMI

Gemerek SYDV kamu personeli alımı kapsamında 1 büro görevlisi unvanında alım gerçekleşecek. Tüm SYDV ilanlarında da belirtildiği üzere alınacak olan personelin Bilgisayar programlarını kullanabilmesi, En az B sınıfı ehliyete sahip olması, seyahat yapma gibi bir engelinin bulunmaması gerekiyor. Alım için başvuru yapacak olan adayların Semerek İlçesi sınırları içerisinde oturuyor olması aranan şartlar arasında yer alıyor.

SYDV büro görevlisi alımı için 4 yıllık lisans bölümü mezunu olmak gerekiyor. Mezuniyet bölümü fark etmiyor. 2015-2016 Kamu personeli seçme sınavı KPSS P3 puan türünden en az 60 almak yine aranan şartlar arasında yer alıyor.

Büro personeli alımı için başvuru linkine aşağıda bulunan link üzerinden erişim sağlayabileceksiniz. Son başvuru tarihi 17 Mart 2017 olan Gemerek SYDV büro personeli alımı için son evrak teslim tarihi 21 Mart 2017 olarak belirtildi. Başvuru için TIKLAYINIZ.

semerek-sydv-personel-alimi.jpg

Kaynak: Sivas Gemerek SYDV Kamu Personeli Alımı Yapacak Mart 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir