SYDV 30 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Başladı

SYDV 30 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Başladı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları (SYDV) bünyesinde istihdam edilmek üzere 7 ilde alınacak 30 kamu personelinin illere dağılımı ve başvuru şartlarını haberimizde bulabilirsiniz.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına alınacak 30 kamu personelinin illere göre dağılımı; Aydın Didim SYDV’ye 1 sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapılacak olup, son başvuru tarihi 31 Mayıs 2017 olarak ilan edildi. Kocaeli Başiskele SYDV’ye 1 sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapılacak ve son başvuru tarihi 2 Haziran 2017’dir.

Mersin Bozyazı SYDV’nin 1 büro görevlisi alımı için son başvuru tarihi 29 Mayıs 2017 olarak belirtildi. İzmir Torbalı SYDV’ye 4 sosyal yardım ve inceleme görevlisi ile 1 büro görevlisi alımı başvuruları 26 Mayıs 2017’de sona erecek. İzmir Çiğli SYDV 2 büro görevlisi alımı başvuruları ise 31 Mayıs 2017 tarihinde sona erecek.

Gaziantep Şahinbey SYDV’ye 13 sosyal yardım ve inceleme görevlisi, 1 muhasebeci ve 3 büro görevlisi alınacak, son başvuru tarihi 5 Haziran 2017 olarak açıklandı. Konya Beyşehir SYDV’ye 1 sosyal yardım ve inceleme görevlisi ile 1 büro görevlisi görevlisi alımı yapılacak olup, son başvuru tarihi 26 Mayıs 2017 olarak ilan edildi. Rize Çayeli SYDV’ye 1 büro görevlisi alımı yapılacak ve son başvuru tarihi 7 Haziran 2017’dir.

SYDV personel alımı genel başvuru şartları arasında T.C. vatandaşı olmak, KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, ilanda belirtilen bölümlerden lisans düzeyinde mezun olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak gibi şartlar bulunuyor. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı SYDV personel alımı ilanlarını incelemek ve başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantıdan üye olabilirsiniz. SYDV personel alımı başvuruları için TIKLAYINIZ.

Kaynak: SYDV 30 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Başladı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir