VGM Kamu Personeli Alımı Atamaya Esas Belgeler Yayımlandı

VGM Kamu Personeli Alımı Atamaya Esas Belgeler Yayımlandı

Başbakanlık, Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) tarafından yayımlanan duyuruda Rehberlik ve Teftiş Başkanlığınca 13 Aralık 2016 tarihinde yazılısı yapılmıştı. Yazılı sınav sonrasında ise 6-7-8-9 ve 10 Mart 2017 tarihlerinde de sözlü sınavlarının yapılmasının ardından asıl müfettiş yardımcısı olarak kazanan adaylar için atamaya esas belgeler yayımlandı.

Vakıflar Genel Müdürlüğü müfettiş yardımcısı olarak atamanın yapılabilmesi için aşağıda yazılı atamaya esas belgeleri temin ederek 14 Haziran 2017 tarihine kadar Vakıflar Genel Müdürlüğünün Ankara’daki şu adresine şahsen teslim edilmesi gerekiyor: Vakıflar Genel Müdürlüğü, Milli Müdafaa Cad. No:20 Kızılay/Ankara.

İstenilen belgeler şunlardır:

Tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu raporu. Duyuru tarihinden itibaren yeni alınan rapor olması gerekiyor. Adli sicil belgesi isteniyor. Duyuru tarihinden itibaren yeni alınan e-Devlet üzerinden alınabilecektir. Dört adet vesikalık fotoğraf. Fotoğraflar son 6 aylık olması gerekiyor. Askerlik durum belgesi. Terhis belgesi veya Tecil belgesi E-Devlet’ten alınabilecektir.

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırma Formu (Adaylar tarafından bilgisayar ortamında ve açıklamada belirtilen usuller doğrultusunda doldurularak hem imzalı çıktı, hem de CD’ye aktarılarak elden teslim edilecektir.  Form 2 suret olarak düzenlenecektir. Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırma Formu için TIKLAYINIZ.

Kaynak: Vakıflar Genel Müdürlüğü Memur Alımı Atama Duyurusu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir