Yunak Belediyesi 7 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Yunak Belediyesi 7 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Yunak Belediye Başkanlığı personel alımı yapıyor. Devlet Personel Başkanlığında yayınlanan ilanlarda yer alan bilgilere göre Yunak Belediye Başkanlığında görev yapmak 7 daimi işçi kamu personeli alımı yapılacak. Bu kapsamda 4 büro memuru, 2 operatör ve 1 şoför alınacak. Lise ve önlisans mezunlarının başvurabileceği ilanların detayları haberimizde yer alıyor.

Yunak Belediyesi büro memuru alımı iki farklı kategoride yapılacak. Lise mezunu 3 büro memuru alımında, adaylarda kamu kurum ve kuruluşlarında en az 2 yıl deneyimli olmak şartı aranıyor. Sevk ve tesellüm, idari işler ve maliye alanlarında görev yapacak büro memurlarının alımındaki alana özgü şartları aşağıdaki ilandan inceleyebilirsiniz.

Önlisans mezunu büro memuru alımında ise bankacılık ve sigortacılık bölümünden önlisans mezunu olmak şartı belirtiliyor. Bilgisayar kullanımı, kişisel gelişim ve temel iş sağlığı ve güvenliği sertifikası da ilanda şartlar arasında yer alıyor.

Yunak Belediyesine ayrıca 1 greyder beko operatörü, 1 yük taşımacısı şoför ve 1 kepçe operatörü alınacak. Başvurular İŞKUR aracılığıyla, önümüzdeki günlerde İŞKUR tarafından yayınlanmasından sonra alınacak. Bunlarla ilgili ehliyet, deneyim gibi detayları aşağıdaki ilandan inceleyebilirsiniz. Lise mezunu büro memuru alımı ilanı için TIKLAYINIZ. Önlisans mezunu büro memuru alımı için TIKLAYINIZ. Operatör ve şoför ilanı için TIKLAYINIZ.

Kaynak: Yunak Belediyesi 7 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir